TAVV wint bekerduel (plus voorbeschouwing op competitie op beeld))
31 augustus 2025 - TER AAR
TAVV moest de derde klasse verlaten na een uiterste moeizaam seizoen. In Ter Aar bleef het rustig ondanks de terugval naar de vierde klasse. De blauwwitten beleefden een groot aantal prima seizoenen en gaan nu weer trachten om in de vierde klasse een rol van betekenis neer te zetten. Gisteren werd er gespeeld tegen Floreant uit Boskoop.
De eerste helft ging gelijk op met iets meer kansen voor TAVV. Maar beide teams creëerden niet echt veel ‘bloedjes’, de kansen die er wel waren kwamen voort uit verdedigingsfouten. Met de brilstand gingen de ploegen richting de thee. De tweede helft gaf een zelfde beeld. Floreant kreeg als eerste een goeie kans maar wist die niet te benutten. De tegenaanval die hieruit voortkwam, leverde een 1-0 voorsprong op voor TAVV door een goal van invaller Leon de Lange. De 2-0 viel uit het niets maar Eric van der Hout was blij met zijn eerste doelpunt die er toe doet dit seizoen. De 3-0 was een cadeautje die invaller Mike Keijzer maar al te graag uitpakte.
Interviews met Ludo Pistorius en Eric van der Hout op beeld met dank aan Peter Fase die aanwezig was namens zowel Studio Alphen als LAV.
Bron: Leidenamateurvoetbal