Welkom bij
TAVV

TAVV moet het hoofd buigen voor Aarlanderveen

Ter Aar | Een fanatiek knokkend TAVV heeft alles uit de kast gehaald om een goed resultaat in de thuiswedstrijd tegen Aarlanderveen te halen, het bleek te weinig omdat het klassenverschil te groot was: 2-5

Door: Redactie 0172SPORT | 23 maart 2025, 16:55

Het eerste plaagstootje was van TAVV, buitenspel bracht de kans om zeep. Na acht minuten lag de bal aan de andere kant al op de stip, scheidsrechter Coenraads had geen keus na een handsbal, Thom Nouwens wist hier wel raad mee: 0-1. Zeven minuten later trok een verdediger van TAVV aan de noodrem tegen Killian Bouwhuis en mocht Nouwens op herhaling: 0-2.

Drie minuten later was de spanning echter alweer terug in het zeer aantrekkelijke duel, een fraaie voorzet vanaf links werd door Eric van der Hout op waarde geschat: 1-2. Na een half uur spelen was het verschil echter weer twee. Nordin Bardan speelde zich heel fraai vrij, zijn afgemeten voorzet werd door Nouwens schitterend binnen geschoten: 1-3. Vlak voor rust leek de aansluitingstreffer een feit, maar eerst redde Daniel Furtak knap. De daaruit voortvloeiende corner werd door de geheel vrijstaande Van der Hout naast gekopt.

“Als het allemaal wat meer mee had gezeten had het een mooie dag voor ons kunnen worden.”
Ludo Pistorius | Trainer TAVV

Ook de tweede helft bleef het aanzien meer dan waard, met kansen over en weer, maar beide doelmannen bleken betrouwbaar. Halverwege de tweede helft vond TAVV via Nick Straver toch weer de aansluiting en ging het publiek er eens extra voor zitten: 2-3. Nouwens zag zijn inzet gekeerd door Rodney Pater, TAVV maakte zelfs gelijk, maar zowel de grensrechter alsmede leidsman Coenraads oordeelden dat dit uit een buitenspelsituatie was gedaan. Nog tweemaal was TAVV dreigend, een schot gestopt door Furtak en pegel rakelings over, maar toen was het gedaan voor de thuisploeg.

Tien minuten voor tijd maakte Bouwhuis 2-4 en was het verzet van de dappere Ter Aarders gebroken. Natuurlijk probeerde TAVV nog van alles maar dat zette daarmee ook de deur wijd open voor de voorwaartsen van Aarlanderveen. Uit één van die counters schoot Bouwhuis de eindstand op het scorebord: 2-5. Daarmee drukten Aarlanderveen de Ter Aarders nog verder in het toch al diepe moeras en mag de winnende formatie nog stiekem hopen op een derde periodetitel.

TAVV-trainer Ludo Pistorius sprak na afloop van een moeilijke wedstrijd en een terechte nederlaag. “Ik ben tevreden met de inzet en hoe we het hebben ingevuld. Er zaten veel dingen tegen, zoals twee penalty’s tegen binnen het kwartier. Als het allemaal wat meer mee had gezeten had het een mooie dag voor ons kunnen worden. De 3-3 werd afgekeurd en we raakten ook nog de paal. Aarlanderveen speelde ook met een grote inzet en ze kunnen het ook koppelen aan hun kwaliteiten. Die stonden een tijd lang veel te laag, maar zijn nu ook onderweg naar het linkerrijtje en een hoge plaats in de laatste periode.”

Bekijk hier de uitslagen en de stand in 3E

Opstelling TAVV:
Rodney Pater; Zine-Edine el Mariami (70. Chiel Konings), Stan van Veen, Nick Verhoog, Kevin van Wijk ©; Stan van Smoorenburg (85. Tycho Ouwerkerk), Nick Straver, Sem van de Hoorn; Mike Keijzer (85. Ahmed Sharief), Eric van der Hout, Yoeri Bakker (70. Leon de Lange)

Door: Mediapartner Leidenamateurvoetbal en Erik Luijben | Archieffoto: Kees Verhaar